Filmy Play

Filmy play je online obchod, kde můžete nakupovat filmy a videa přímo z obchodu Google Play. Na výběr máte většinou ze 2 možností. Film si můžete zakoupit buď celý na doživotí a nebo můžete zvolit pouze zapůjčení na 30 dní. Zapůjčení filmu je samozřejmě mnohem levnější, ale v případě, že si film budete chtít shlédnout znovu někdy v budoucnosti, čeká vás opětovná platba.

Filmy Play zdarma

Na obchodě play se občas objeví filmy, které si můžete stáhnout zcela zdarma. Google většinou nabízí krátkodobé akce a filmy zdarma pečlivě vybírá. Je potřeba rychle reagovat a okamžitě stahovat, je možné, že další den už bude akce ukončená. Také se v obchodě občas objeví filmy s velice příznivou cenou - momentálně zde naleznete kousky za 9,90 Kč, což je opravdu bezkonkurenční cena.

Přehrávač filmů pro Android

Pokud využijete služby Filmy Play, automaticky se Vám do telefonu nainstaluje přehrávač, který umí stažené filmy a videa přehrát. Jedná se o první přehrávač videí od firmy Google. Důraz je kladen na použitelnost a přehlednost, což se nám velice líbí. V přehrávači není nic zbytečného, kromě základních ovládacích prvků si můžete vybrat jazyk titulků a tím nabídka hasne. Nic víc není potřeba, nám se tento videopřehrávač velice líbí.