Aplikace

V Obchodu Play naleznete obrovské množství aplikací, které jsou setříděny do kategorií tak, aby jste je mohli snadno najít. Aplikace pro Android jsou často aktualizovány a vylepšovány. Díky obrovské podpoře ze strany vývojářů je jich čím dál tím více. Troufáme si říci, že v dnešní době naleznete v Google Play aplikace opravdu na vše. Stačí jen hledat.

Android Aplikace zdarma

Velice oblíbené jsou také aplikace, které si můžete z Google Play stáhnout zcela zdarma. Některé z aplikací mají i svou placenou variantu, která většinou přináší pokročilé funkce navíc a neobsahuje reklamy. Ty zatěžují Vaše data a zabírají místo na displeji kdykoliv aplikaci používáte. Doporučujeme si aplikaci nejprve vyzkoušet ve verzi zdarma a až poté zakoupit její zpoplatněnou variantu - podpoříte tím vývojáře.

Nejlepší Android Aplikace

Pokud hledáte ty nejlepší aplikace pro Android, máme pro Vás pár tipů. Bohužel nejde obecně říci, které aplikace jsou opravdu nejlepší, protože každému člověku vyhovuje něco jiného. Například my klademe důraz na čistý design a na efektivitu práce. Proto máme rádi Google Aplikace (Keep, Fotky, Dokumenty, Disk atd...)